Nowoczesne kuchnie
604 299 922
Pomiar i wycena gratis
604 299 922
Pomiar i wycena gratis
604 299 922
Pomiar i wycena gratis
604 299 922
Szafki łazienkowe
z montażem
Pomiar i wycena gratis
604 299 922
Firma
Misją firmy SOFNAR jest dbanie o przestrzeń, w której Państwo żyją, mieszkają i odpoczywają. Wiedząc, jak ważne dla każdego człowieka jest jego najbliższe otoczenie, zajęliśmy się zabudową wnętrz. Specjalizujemy się w produkcji szaf w zabudowie stałej z drzwiami przesuwnymi w dowolnych wymiarach. Zajmujemy się też produkcją mebli kuchennych w nowoczesnej aranżacji oraz produkcją mebli do pokoi dziecięcych…, szafki, biurka, półki i łóżka do sypialni.

Oferujemy rozwiązania wszechstronne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasze atuty to doświadczenie, niezawodność i kreatywność.

HISTORIA FIRMY

Nasza Firma rozpoczęła działalność w 1981 roku w Stargardzie Szczecińskim. Przez te lata rozwijaliśmy naszą ofertę, śmiało stawiając czoła nowym wyzwaniom. Z czasem zaczęliśmy specjalizować się w zabudowie wnętrz. Jesteśmy niezawodnym doradcą naszych Klientów w kwestii ekonomicznego zagospodarowywania przestrzeni. Potrafimy zaaranżować sypialnie, pokoje dzienne, przedpokoje, biura, garderoby, poddasza, szafy pod skosami nie stanowią dla nas żadnej trudności. Efekty naszej pracy są estetyczne i wyjątkowo funkcjonalne.
Firma SOFNAR nie boi się wyzwań, dlatego chętnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Meble kuchenne wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Podejmujemy się realizacji pomysłów zaproponowanych przez naszych Klientów. Najczęściej jednak sami proponujemy kreatywne rozwiązania, wsłuchując się w Państwa sugestie.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!!!
GALERIA